חיפוש

תוכנות

תוכנות – לשמירת החוק

      תופעת גניבת והעתקת תכני אינטרנט מאתרים מסויימים הוא תופעה מאד מסוכנת ומטומטמת , בימינו זה נמדד לגניבה בכל מובן המילה , גניבה שמוטל עליה חוק איסור וענישה … תופעה זו החלה להתפשט במהירות רבה ברשת ובקרב אנשים שרוצים לחסוך מעצמם קצת מאמץ והשקעה לייצר ולכתוב .

   גניבת תכנים בדרך כלל מתבטאת בכמה דרכים והכי נפוץ הוא בקרב גנבים מתוחכמים אשר מעתיקים את כל התוכן ומעלימים כל דבר המסמל או יכול להוביל למקור התוכן וזה דבר לא חוקי ואינו מקובל , ויש דרכים אחרות לגניבת תכנים כמו מאמרים , בשינוי תכנים בפסקאות , סדר המשפטים , שינוי קטן במילים וכו' …  אבל כיום יש אפשרות דרך גוגל , אשר באה וחושפת את האנשים האלו שגונבים , מעתיקים, מעלימים מקורות ומשנים תכנים לטובתם , וזה ע"י חיפוש קטן במנוע של גוגל ,עבור הנושא או קטע בתוך פיסקה , אשר דרך תוצאות החיפוש מאותרים הנושאים שגנובים עם אפשרות השימוש בחיפוש המתקדם במידה וזה לא נתן מספיק מידע .

שיטה מיוחדת וראשונה במינה אשר זה דרך האתר (התוכנה ) –  copyscape

כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר זה להקליד את נושא התוכן , נושא הקישור ולבחון מה התוצאות המתקבלות , אתר זה מאפשר לך 10 שימושים חינמיים ללא תשלום במהלך החודש.

   עוד שיטה חינמית אחרת שיכולה לספק לך שירות זה , גם דרך גוגל המאפשר לך לקבל התראות – במקרה שהדבר שביקשת לעקוב אחריו הופיע במנוע החיפוש שלהם וזה ישירות נותן התראות שהוא מצא את הנושא הזה . וזה נקרא  Google Alerts! התראות גוגל.

   יש עוד כמה שיטות אשר משמשים כאמצעי עזר כמו גם אתר שנקרא positeo לבדיקת העתקה של תכנים ואפילו מראה אם שינית סדר של התוכן עצמו – לשמירה על חוק זכויות היוצרים באינטרנט שלא נזכרו כאן בהמשך יהיו עוד מאמרים שבהם נזכיר עוד תוכנות ואמצעים …

כל אתר או תוכן מועתק תמיד עדיף שיעבור בדיקה באמצעות nod32 להורדה על מת לוודא שהמחשב אינו נגוע בוירוס. קיימים כל מיני תוכנות למשל פתרון תוכנה לעורכי דין עוזר לעורכי דין לנהל בצורה תקינה את משרדם.

נושאים קשורים :

תוכנת ה- CopyScape

 תוכנת ה- Google Alerts!

בית תוכנה

ניתן למצוא ברשת בתי תוכנה גדולים המספקים שירותי תוכנה לחברות הקמעונאות הגדולות במשק כמו רטליקס

עופר אלשיך קובע: חוסר ניסיון בשוק ההייטק הוא יתרון!

רעיונות יצירתיים למציאת משרה לבוגרי תכנות מפי עופר אלשיך>>>

 


עורך דין פלילי | זר שוקולדים | עורך דין אינטרנט |