חיפוש

עריכת דין – דיני אינטרנט

עריכת דין – דיני אינטרנט

   עריכת דין והליכים משפטיים היא אחת המקצועות שאנו נתמכים בה כדי להגן על זכויותנו , אשר נועדו לפתור סכסוך משפטי בין שני צדדים. כיום התחיל האינטרנט להיות אחד הענפים הכי גדולים אם לא הגדול מבינהם בתקשורת ובחיינו היומיומית , המסחרית והפוליטית אפילו .

עורכי דין אשר מייצגים ומתמחים לדיני אינטנרט צריכים להיות מומחים ברישום, אכיפה ושמירה של זכויות קניין רוחני, דיני אינטרנט ומידע, מחשבים, הגנת הפרטיות, לשון הרע, עוולות מסחריות והתחום המסחרי. אכיפת זכות או הפרת זכות קניינית כגון פטנט , סימן מסחרי, או זכות יוצרים על כל תוכן שהו , אינה נעשית בהכרח בבית המשפט, ויכול שתעשה בפני גוף מקצועי מתמחה , כגון רשם הפטנטים, המדגמים וסימני המסחר, או המכס.

בנוסף לרישום והליכים משפטיים יש את התביעות שנעשות בבתי משפט שנוצרו מסכסוך בין שני צדדים על אי שמירת זכויות והפרת חוקי קניין .

הקצאתו של חוק "זכויות היוצרים" משתנה בין המדינות , אשר יש תחומי חקיקה מסויימים שמכירים גם בזכויות המוסריות של היוצר , כמו לקבל כסף עבור העבודה והיצירה עצמה .

שמירת הזכויות על רכוש אינטלקטואלי קשה מאד לאכיפה , לא רק בתפיסתו של העבריין, אלא שהאמצעים המשפטיים שקיימים עדיין אינם מספקים.

כיום יש הרבה עורכי דין שמתמחים בדיני אינטרנט להבדיל משנים קודמות כשהחלו לעלות אתרים לרשת .

   עורכי דין אלו מתמחים בחוקי האינטרנט , קניין רוחני, דיני אינטרנט, משפט מסחרי , הקמת חברות אינטרנט , מדגמים, זכויות יוצרים, שמות מתחם (domain names), פטנטים, חוזים קניה, מכירה והשכרה, תוך כדי נתינת ליווי משפטי שוטף לחברות ולפרט וייעוץ משפטי כללי .

עורכי דין  המתמחים בדיני אינטנרט עם קצת פרטים על כל אחד ודרכי יצירת קשר מוצגים ברשימת עורכי הדין באתר כל אחד לפי ההתמחות שלו בדיני אינטרנט על מנת לספק את השירות והתמיכה ללקוחות הנפגעים אשר דורשים צדק ואכיפת חוק לצורך שמירה על יצירותיהם מפני גנבי תוכן באינטרנט ולהעמידם לדין .

 נושאים קשורים :

רשימת – עורכי דין

משפטים לאקדמאים


עורך דין פלילי | זר שוקולדים | עורך דין אינטרנט |