חיפוש

עורך דין תאונות דרכים

תאונת דרכים, אחד מהתרחישים היותר מפחידים שיכול אדם להיות חלק ממנו. לעיתים לא יודע האדם מה יותר קשה, הפגיעה עצמה או הבהלה מהתאונה. אם גם אתם נפגעתם מתאונת דרכים ותרצו להשיג פיצוי נכון לפגיעה ולמה שיתרחש לאחר מכן, חשוב להבין כמה דברים והנה הם לפניכם. בעידן בו חברות הביטוח תופסות בתפיסות משפטיות שגורמות לא פעם לדחות תביעה, אתם כמו רבים נשארים ללא פיצוי וכך למעשה לא ממשים את מה שמגיע לכם על פי חוק. על מנת שזה לא יקרה עורך דין תאונות דרכים ירחיב ויספר לכם מה עליכם לעשות בזמן אמת.

עורך דין תאונות דרכים

לזכור ולספר כל מה שהיה באירוע

זה נקרא תיעוד והוא חשוב מאוד כי אם לא תעידו לאחר התאונה על התרחיש, לחברת הביטוח תהיינה את כל הסיבות בעולם מדוע ייתכן ואתם לא זכאים לפיצוי על פי הפרשנות. חשוב מאוד להקפיד ואף לרשום את כל השתלשלות האירועים כולל הפרטים הקטנים. כמו כן, ראוי לרשום איפה הדברים קרו, כמה רכבים היו מעורבים, היו נפגעים נוספים? כמו כן, חשוב מאוד לדאוג לעדותם של העדים בתאונה. כאמור, לפרט כמה שיותר באופן מאורגן ביותר את כל נסיבות ופרטי אירוע התאונה.

יש לשמור את כל המסמכים הנדרשים

לצד איסוף כל העדויות והתרחישים, לא פחות חשוב לשמור על מסמכים המעידים על כך. מסמכים, רשומות רפואיות וכל מה שמאשר כי אכן נגרם נזק גופני.  גם אם לכאורה עולה כי אין נזק, חשוב מאוד כן לגשת לרופא ולהיבדק מכיוון שבעתיד אין לדעת כיצד תרגישו ואיך תשפיע עליכם התאונה חלילה אם בכלל. חשוב מאוד בו זמנית כי היקף הבדיקות והפניות יהיה פרופורציונאלי ביחס לנזק שנגרם בתאונה וזאת על מנת שלא להפוך את מקרה הביטוח לפחות אמין. כמו כן, חשוב מאוד לשמור על כללים אלו על מנת שיהיו סיכויים טובים יותר לקבלת פיצוי גבוה ולא נמוך או שבכלל לא.

למה חשוב לפנות לעורך דין?

כי לרוב, אי אפשר להתמודד לבד אל מול חברות הביטוח אשר נצמדות ללא מעט התרחשויות ופרשנויות שאין לכם מושג או ידע עליהן. לעומת זאת? עורך דין תאונות דרכים יוכל לסייע ולהקטין את הסיכויים לדחיית התביעה לרבות נזק משפטי או אי אמון ביניכם הנפגעים לבין השופטים ומערכת המשפט.

בסיכום דבר, תנו למומחים לעשות את העבודה בשבילכם ואל תיקחו על עצמכם את הסיכונים העלולים לשבש עבורכם בפיצוי העכשווי והעתידי.

אין אפשרות להגיב.


עורך דין פלילי | זר שוקולדים | עורך דין אינטרנט |