חיפוש

מהם תחומי הפעילות של עורך דין מיסים

תחום המשפט הינו רחב מאוד, יש כל כך כיוונים שעורך דין מתחיל יכול ללכת אליהם. אחד התחומים אולי המוערכים ביותר והמורכבים ביותר הוא תחום של עריכת דין למיסים. כאשר יש לנו עסק או חברה אנחנו חייבים להיות כל הזמן עם יד על הדופק בתחום המיסים. חשוב מאוד כי נקפיד על הוצאת קבלות בזמן, חשבוניות כך שבמקרה של ביקורת פתאומית תהיו בטוחים שתעברו אותה בקלות. כאשר אתם רואים שהעניינים מסתבכים ואתם רואים שמס הכנסה מתשאל אתכם ואת הרואה החשבון, את העובדים, את הספקים, מומלץ שתתייעצו עם עורך דין מיסים שיעזור לכם לפתור את המקרה המרוכב שאליו נכנסתם.

עורך דין לענייני מיסים

תחום של הלבנת הון – עורך דין מיסים מתעסק בהרבה תחומים, אחד מהם הוא תחום של הלבנת הון. הרבה עבריינים יודעים לעשות כסף במגוון דרכים לא ישרות, אחד מהם הוא דרך הלבנת הון. הלבנת הון זה בעצם כסף שנעשה בדרך לא חוקית כמו מכירת סמים, זנות, הימורים ושימוש בו לצורך רכישת מוצרים לגיטימיים ובכך לא ניתן לעלות על הכסף והוא נעלם מעיניי רשויות המס. הרבה פעמים בעקבות החוקים השונים בכל מדינה היה ניתן לבצע את הפשעים במדינה אחרת ולהשתמש בכסף בצורה חוקית בארץ שלך. כיום רשויות העולם משתפות פעולה נגד עבריינים והרבה מדינות הצטרפו, כך שהרבה יותר קשה לבצע הלבנת הון.

להימנע מביצוע פליליים – כאשר אתם מבצעים עבירה מסוימת גם בתחום המיסים אתם יכולים להיעזר בעורך דין שייצג אתכם, על כן יש עורך דין למיסים. חשוב מאוד שכאשר אתם כבר נעזרים בשירותיו של עורך דין, תימנעו כמה שיותר מביצוע מעשים פליליים שיכולים להחמיר את מצבכם במקרה שנתפסם בביקרות של מס הכנסה. אל תנסו לתאם גרסאות, עם עדים, ואל תנסו לשבש את החקירה כי בסופו של דבר עדיף להתמודד עם האמת, לשבת בכלא או לשלם את המס שמגיע למדינה וכך תימנעו גם מעונשים נוספים.

חוקרים של מס הכנסה – החוקרים של מס הכנסה הינם אנשים מקצועיים ביותר אשר יודעים לעשות את העבודה שלהם. הם ינסו דרך שיחות חולין להתקרב ושתתנו להם מידע שבסופו של דבר יפליל אתכם. על כן, אל תנסו להיות חברים של חוקרים אלה, תתנו להם את מה שהם מבקשים, אבל לא מעבר לכך. על ידי כך תוכלו להיות בטוחים שלא ינסו להוסיף לכם דברים שלא ביצעתם מבלי ששתם לב לכך.

התייעצו עם עורך דין בפתיחת תיק במס הכנסה – הרבה עצמאיים פותחים עסק ולא ממש יודעים במה זה כרוך מבחינת מיסים, נתינת קבלות, חשבוניות, וכיצוא בזה. על כן, מומלץ מאוד להתייעץ עם עורך דין מיסים, אשר מומחה לתחום והוא יוכל לתת לכם את כל המידע שאתם צריכים בטרם פתחתם את העסק ובכך תוכלו להיות בטוחים שמס הכנסה אליכם לא יוכל להגיע.

אין אפשרות להגיב.


עורך דין פלילי | זר שוקולדים | עורך דין אינטרנט |