חיפוש

מהם תחומי הפעילות של עורך דין מיסים

תחום המשפט הינו רחב מאוד, יש כל כך כיוונים שעורך דין מתחיל יכול ללכת אליהם. אחד התחומים אולי המוערכים ביותר והמורכבים ביותר הוא תחום של עריכת דין למיסים. כאשר יש לנו עסק או חברה אנחנו חייבים להיות כל הזמן עם יד על הדופק בתחום המיסים. חשוב מאוד כי נקפיד על הוצאת קבלות בזמן, חשבוניות כך שבמקרה של ביקורת פתאומית תהיו בטוחים שתעברו אותה בקלות. כאשר אתם רואים שהעניינים מסתבכים ואתם רואים שמס הכנסה מתשאל אתכם ואת הרואה החשבון, את העובדים, את הספקים, מומלץ שתתייעצו עם עורך דין מיסים שיעזור לכם לפתור את המקרה המרוכב שאליו נכנסתם.

לקרוא עוד »

מה כדאי לשאול עורך דין אחרי תאונת דרכים

תאונות דרכים, גדולות כקטנות, לצערנו קורות מדי יום. בין אם באשמתכם ובין אם לא, קיימים מקרים שכדאי שיהיה לצדכם עורך דין המתמחה בהגנה לאחר תאונת דרכים. אך אם מעולם לא שוחחתם עם עורך דין או התחלתם הליך כלשהו עם עורך דין, האם אתם יודעים מה לשאול?

לקרוא עוד »

לבנת פורן על מחלת מקצוע

מחלת מקצוע הינה פגיעה שהתרחשה באופן ממושך במקום העבודה. בתביעה לקבלת זכויות רפואיות בגין מחלת מקצוע יש להוכיח קשר סיבתי רפואי בין העבודה עצמה לבין המחלה שנתגלתה. בועדות רפואיות אותן מקיים הביטוח הלאומי, יוחלט האם להכיר בפגיעה כמחלת מקצוע ומה הוא גובה אחוז הנכות. הפיצוי במקרים של מחלת מקצוע נעים בין טיפולים רפואיים במימון הביטוח הלאומי, טיפולי שיקום, תשלום חד פעמי ועד לקצבת נכות כללית. צפו בראיון עם לבנת פורן אודות התהליך.

פתיחת עוסק מורשה

מדי שנה נפתחים בישראל למעלה מ-50 אלף עסקים חדשים מסוגים שונים, לנתון זה יש להוסיף שכירים אשר מחליטים להפוך ולהיות עצמאים ולפתוח תיק במס הכנסה.

מרבית העסקים הקטנים מוגדרים כעסק מורשה, בעוד שבעלי מקצוע עצמאיים מתחילים כעסק פטור וכשהמחזור שלהם מגיע ל98,707 שקל בשנה (נכון לשנת 2017), עליהם לשנות את הסטטוס שלהם ולהפוך לעסק מורשה.

לקרוא עוד »

עורך דין תאונות דרכים

תאונת דרכים, אחד מהתרחישים היותר מפחידים שיכול אדם להיות חלק ממנו. לעיתים לא יודע האדם מה יותר קשה, הפגיעה עצמה או הבהלה מהתאונה. אם גם אתם נפגעתם מתאונת דרכים ותרצו להשיג פיצוי נכון לפגיעה ולמה שיתרחש לאחר מכן, חשוב להבין כמה דברים והנה הם לפניכם. בעידן בו חברות הביטוח תופסות בתפיסות משפטיות שגורמות לא פעם לדחות תביעה, אתם כמו רבים נשארים ללא פיצוי וכך למעשה לא ממשים את מה שמגיע לכם על פי חוק. על מנת שזה לא יקרה עורך דין תאונות דרכים ירחיב ויספר לכם מה עליכם לעשות בזמן אמת.

לקרוא עוד »

מדוע נוטריון הוא מקצוע כה נחשב?

יש מצבים בחיים שבהם אסור לנו לטעות. מצבים שדורשים היערכות מיוחדת, כאלו שמעורבים בהם נושאים רגישים וכאלו שעתידים להשפיע על כל מהלך החיים שלנו. זה יכול להיות במקרה של אירוע בעל משמעות משפטית או חוקית, תהליכי אימוץ, הנפקת דרכון זר ועוד. המשותף לכל האירועים הללו ולעוד רבים אחרים שדורשים התייחסות מיוחדת היא המעורבות של נוטריון. לא כולם יודעים מה הוא עושה בדיוק אבל זהו תפקיד בעל משמעות רבה ומערבות שלו נדרשת כאמור במצבים הרי גורל, כמו אלו שצוינו לעיל ועוד אחרים.

לקרוא עוד »

בקשה לצו ירושה

צו ירושה הוא הצהרה על זהות היורשים ועל חלקם בעיזבון של הנפטר. בקשה כזאת נדרשת במקרים, שבהם הנפטר לא הותיר צוואה. יורשיו נדרשים להגיש בקשה לקבלת מה שמכונה צו ירושה.

לקרוא עוד »


עורך דין פלילי | זר שוקולדים | עורך דין אינטרנט |